Az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. Szolgáltatáskoordináció osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főelosztóhálózati szakértő

Hivatkozási szám: 2018/2309

Feladatok:

  • Főelosztó hálózati területet és folyamatait érintő adatelemzések készítése

  • Főelosztó hálózati területet érintő hatáselemzések, döntés előkészítő dokumentációk és igazgatósági előterjesztések készítése, döntést követően a megvalósítás koordinálása

  • Főelosztó hálózati területet érintő folyamatleírások, végrehajtási utasítások, szabályozási dokumentációk készítése és folyamatos aktualizálása

  • Főelosztó hálózati területet érintő belső folyamatainak, valamint a cégcsoport folyamatainak kialakításában és fejlesztésében való részvétel, megoldási javaslatok egyéni és csoportos kialakítása

  • Főelosztó hálózati területet érintő belső ellenőrzések alkalmával képviseli a szakterületet és koordinálja az ellenőrzésben résztvevő szakterületek feladatait, és az ellenőrzéshez kapcsolódó adatszolgáltatását

  • Főelosztó hálózati területet érintő projektek irányítása, koordinációja

  • Közreműködés az éves főelosztó hálózati beruházási program összeállításában, ütemezésében, szakfelügyeleti igények meghatározásában.

  • Éves főelosztó hálózati üzemtartási és karbantartási címlista előállításának koordinálása

  • Főelosztó hálózati üzemtartási és karbantartási munkák teljesítésének nyomon követése jelentéskészítés, intézkedési tervek készítése

  • Főelosztó hálózati üzemtartási és karbantartási munkák helyszíni ellenőrzése (szúrópróba szerinti dokumentáció és munkaterületi ellenőrzések)

  • Főelosztó hálózati feladatok kiszolgálásához szükséges erőforrás tervezése

  • Főelosztó hálózati üzemviteli értekezletek szervezése, előkészítése

  • Közreműködés oktatásokban és vizsgáztatásokban

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség

  • Főelosztó hálózati területen szerzett minimum 8 éves tapasztalat

  • ”B” kategóriás jogosítvány,

  • Rugalmasság, nyitottság a fejlődésre és a változásokra

  • Kiváló problémafeltáró-, kezdeményező- és szervezőkészség, proaktív személyiség

  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, rendszerszemlélet

    Előnyt jelent:

  • Üzemvitel által használt informatikai rendszerek ismerete (SEPLAND, HLIB, HESR, EÉGIS, HALÁSZ)

  • Projekt- / munkacsoport vezetési tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.