Az ELMŰ-ÉMÁSZ Energiakereskedő Kft. Kiemelt és Nagyvállalati Értékesítési Osztályának

Értékesítési csoportja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Értékesítési asszisztens

Hivatkozási szám: 2018/2306

Feladatok:

  • Értékesítési csoport statisztikai és adminisztratív feladatainak elvégzése

  • Csoportban tevékenykedő területi képviselők munkájának támogatása

  • Értekezletek szervezése, előkészítése, jegyzőkönyv-vezetés

  • Irodaszer rendelések lebonyolítása

  • Ajánlatok, szerződések, pályázati anyagok aláíratása, postázása

  • Csoport postaforgalmának kezelése

  • Határidők figyelése, betartása

  • Kapcsolattartás társaságcsoporti és Innogy társ szakterületekkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • 1-2 éves munkatapasztalat

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • Proaktivitás

  • Terhelhetőség, rugalmasság

  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség

  • Csapatban való együttműködés

Előnyt jelent:

  • Értékesítési rendszerek ismerete: SZNY, CRM

  • Angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk,regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.