Az ELMŰ Hálózati Kft. Pesti régióközpontja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior üzemviteli munkatárs

Hivatkozási szám: 2018/2303

Feladatok:

  • Jogszabályok, rendeletek, szabványok, belső előírások gyakorlati alkalmazásának segítése, ellenőrzése a vonatkozó belső szabályzatok szerint.

  • Operatív, műszaki és/vagy adminisztratív feladatok elvégzése.

  • Anyag és eszközigények feladása, kapcsolattartás a gazdasági ügyintézők felé.

  • Részvétel a Területi Csoport heti munkatervének összeállításában.

  • Szakterületét érintő tárgyi eszközök belső mozgásának monitorozása, precíz és áttekinthető adminisztrálása;

  • Eszköz meghibásodás esetén a szervizeltetés ügyintézése, selejtezés bonyolítása;

  • Anyag-és eszközkezelési feladatok ellátása, többek között:

    • Az elosztó hálózati, méréstechnikai, munkavédelmi, veszélyes anyag, hulladék-, kríziseszköz, műszer és kisgép tárolók kezelése, karbantartások, kalibrálások ügyintézése.

    • Régiós anyagtároló helyek készletszintjének fenntartása, leltározási feladatok

    • Anyagok, eszközök, műszerek, kisgépek átvétele a logisztikai körjáratoktól, EPOS szerinti szállítóktól és/vagy munkatársaktól.

    • Munkavédelmi eszközök (egyéni és csoportos) bevizsgálásának szervezése, eszközök cseréjének (megrendelés, átadás-átvétel) ügyintézése.

    • Védőital, ruházat, gépjármű üzemeltetési eszközök stb. megrendelése a gazdasági csoport közreműködésével, határidőre történő átadása munkatársak részére.

Elvárások:

  • Erősáramú technikusi vagy szakirányú felsőfokú végzettség.

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

    Előny:

  • Üzemviteli munkakörnyezettben szerzett szakmai tapasztalat.

  • Anyagigazgatásban, raktározásban szerzett szakmai tapasztalat.

    Munkavégzés helye: Budapest, Mátyásföldi terület

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria,

  • magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér