Szeretnéd kiváló szervezési és precíz adminisztrációs tevékenységeddel támogatni az ügyvezető napi munkáját?

Akkor Téged keresünk!

Csatlakozz az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. csapatához határozatlan idejű szerződéssel az alábbi munkakörben:

Menedzser asszisztens

Hivatkozási szám: 2018/2302

Mik lesznek a főbb feladataid?

  • ügyvezetőnk munkájának segítése (napi posta kezelése, telefonok kezelése, vezető naptárának ellenőrzése és karbantartása)

  • Értekezletek előkészítése, szervezése, jegyzőkönyv-vezetés

  • Prezentációk, előadások, anyagok elkészítése

  • Idegen nyelvű anyagok fordítása

  • Jogosultság kezelés: jogosultságok igénylése, módosítása, törlése

  • Irodaszer, anyag és szolgáltatás megrendelések és a hozzájuk kapcsolódó számlák ellenőrzése, igazolása, könyvelése

  • Kapcsolattartás a cégcsoport valamennyi szervezeti egységével

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú iskolai végzettség vagy felsőfokú szakirányú tanfolyam

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Jó szervező és problémamegoldó készség

    Miért minket válassz?

  • Nálunk rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

  • Alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki

  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk

Hol fogsz dolgozni?

Budapest,Váci út