Az ELMŰ Hálózati Kft. Hálózati stratégiai osztály munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior hálózat technológiai munkatárs – Technológiai csoport

Hivatkozási szám: 2018/2299

Feladatok:

  • Részvétel a hálózat technológiai irányainak meghatározásában

  • Hálózati irányelvek aktualizálásában, harmonizálásában részvétel

  • Új technológiai megoldások hatásainak vizsgálata

  • Döntés előkészítés és ahhoz szükséges elemzések elvégzése

  • Vizsgálatok végzése a szükséges hálózati beavatkozások meghatározásához, a villamos-energia szolgáltatás minőségének optimalizálásához

  • Közreműködés a sztenderdizációs terv összeállításában

  • Részvétel hazai és nemzetközi fejlesztési projektekben

  • Technológiák alkalmazási folyamatához kapcsolódó vizsgálatok végzése, kapcsolódó hálózati irányelvek aktualizálásában, újak kidolgozásában részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki vagy villamos üzemmérnöki végzettség

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, Váci út

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.