Az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. Contact Center csoportja

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Contact Center csoportvezető - Miskolc

Hivatkozási szám: 2018/2298

Mik lesznek a főbb feladataid?

  • A telefonos és írásos ügyfélszolgálaton dolgozók operatív irányítása, motiválása, ellenőrzése

  • Az irányításod alá tartozó csoport(ok) munkavégzésének tervezése, szervezése, koordinálása

  • Aktív közreműködés az irányításod alá tartozó koordinátorok összehangolt munkavégzésében

  • Az optimális működéshez szükséges létszám biztosítása a miskolci és budapesti telephelyeken

  • Teljesítményértékelés (teljesítmény beszélgetések szervezése és lebonyolítása)

  • Ügyfélszolgálati teljesítménymutatók (KPI) és célok nyomon követése, betartatása

  • KPI-ok fejlesztése, szükség esetén új mutatók kidolgozása

  • Az ügyfélszolgálati folyamatokat érintő változások monitorozása

  • Szabályozási környezet változásainak folyamatos követése, változások kezdeményezése és azok ügyfélszolgálati folyamatokba történő beépítése

  • Munkacsoportokban, projektekben való részvétel, esetenként azok vezetése

  • Társszakterületekkel való kapcsolattartás

  • Ügyfélszolgálat képviselete társaságon belül, külső partnerekkel és nemzetközi munkacsoportokban

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/műszaki/kereskedelmi)

  • Legalább 6 év szakmai tapasztalat, legalább 2 év vezetői / irányítói gyakorlat

  • Ügyfélszolgálati folyamatok, szabályozások és szabályozó rendszer ismerete

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

  • Innovatív, energikus személyiség

  • Ügyfélorientált, változtatásokra nyitott hozzáállás

  • Teljesítmény orientált szemléletmód

  • Kiváló konfliktuskezelési, kommunikációs és tárgyalási készség

  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat kompetencia alapú szervezet kialakításában

  • Értékesítési tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.