Az ELMŰ Hálózati Kft. Beruházási osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Távközléstechnikai műszaki ellenőr

Hivatkozási szám: 2018/2293

Feladatok:

  • A munkaterület átadása megrendelő, kivitelező, üzemeltető közreműködésével és annak dokumentálása

  • Mennyiségi, minőségi változások kezelése, szerződésmódosítás kezdeményezése projektirányító felé

  • A biztonságos munkavégzés személyi és tárgyi feltételeinek ellenőrzése

  • A mennyiségi és minőségi hibák megszüntetésének ellenőrzése, a hiánypótlás figyelemmel kísérése

  • A szerződésben rögzített teljesítések alapján a kivitelezői elszámolások ellenőrzése

  • A beruházási címlista ellenőrzése, felülvizsgálata, a projektek tervezési szükségleteinek meghatározása és az adott éven belül történő ütemezése

  • A beépítésre kerülő távközlési hálózati elemekre vonatkozó követelmények teljesülésének ellenőrzése

  • A tervezési folyamat során felmerülő problémák kezelése, szükség esetén az érintett társosztályokkal, közművekkel, önkormányzatokkal, vagy tulajdonosokkal történő egyeztetés.

  • A távközlési hálózat (gerinc és FTTx jellegű hálózatok) kivitelezése során felmerülő műszaki jellegű problémák kezelése, a döntéshez szükséges elemzések elvégzése, intézkedések meghatározása, szükség esetén az érintett társosztályokkal, közművekkel, önkormányzatokkal, vagy tulajdonosokkal történő egyeztetés lefolytatása

  • OTDR és beiktatásos csillapítás mérési eredményeire vonatkozó követelmények teljesülésének ellenőrzése, dokumentálása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki – villamosmérnöki, villamos üzemmérnöki - végzettség

  • Érvényes kamarai műszaki ellenőri regisztráció az alábbi szakterületre:

    ME-HI-TÉ Vezetékes hírközlési építmények műszaki ellenőrzése

    MV-TÉ Távközlési építmények építési-szerelési munkáinak felelős műszaki vezetése

  • „B” kategóriás járművezetői engedély és vezetői gyakorlat

  • AutoCAD szoftver alapszintű ismerete

  • Passzív távközlési infrastruktúra kivitelezésében szerzett több éves tapasztalat

  • Optikai hálózat méréstechnikai ismerete

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest