Az ELMŰ-ÉMÁSZ Energiakereskedő Kft. Kiemelt és Nagyvállalati Értékesítési Osztályának

Akvizíciós csoportja munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Akvizíciós ügyfélmenedzser – Vas, Veszprém megye

Hivatkozási szám: 2018/2291

Feladatok:

  • Villamos energia és földgáz ajánlatok kidolgozása akvizíciós körbe eső ügyfelekkel

  • Villamos energia és földgáz értékesítési szerződések kötése akvizíciós körbe eső ügyfelekkel

  • Műszaki szolgáltatások, energiahatékonyságot növelő beruházások értékesítése

  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel

  • Fogyasztói megkeresések, reklamációk kezelése

  • Értékesítési projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség és legalább 1-2 év vagy felsőfokú végzettség és 0,5-1 év értékesítési területen szerzett tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány és aktív gépjármű vezetési gyakorlat

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • Terhelhetőség, rugalmasság

  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség

  • Ügyfélorientált szemlélet

  • Csapatban való együttműködés

Előnyt jelent:

  • Villamos energia vagy földgáz iparban szerzett tapasztalat

  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Kötetlen munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás.

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Távmunka végzés keretében – az ország nyugati részében, elsősorban Vas és Veszprém megyékben

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk,regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.