Az ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. Távvezeték osztály Kábel üzeme

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Junior kábeldiagnosztikai munkatárs

Hivatkozási szám: 2018/2289

Feladatok:

  • Elosztóhálózati kábelek üzemzavari mérése, diagnosztikája az ELMŰ Hálózati Kft szolgáltatási területén.

  • A munkaköri tevékenységével kapcsolatos kezelési, karbantartási utasításokkal és szerelési technológiákkal összefüggő elméleti és gyakorlati szakmai ismereteinek szinten tartása, frissítése, tapasztalatok megosztása a mérőcsoport tagjaival.

  • Középfeszültségű hálózaton korlátozott kapcsolások, üzemzavar megelőzési és elhárítási feladatok végzése;

  • A csoportos és egyéni munkavédelmi eszközök és felszerelések, valamint a szerszámok, gépek, berendezések, egyéb eszközök rendszeres, szemrevételezéssel történő ellenőrzése;

Elvárások:

  • Villamosmérnök, üzemmérnök, vagy erősáramú technikus végzettség;

  • ”B” kategóriás jogosítvány;

  • Előnyt jelent:

  • Kábel hibahely mérésvezető képesítés

  • Villamos energia iparban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, Megyeri út