Az ELMŰ Nyrt. Gépjármű osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior gépjármű szerelő

Hivatkozási szám: 2018/2287

Feladatok:

  • Gépjárművek javításának elvégzése, jármű biztonsági berendezéseinek ellenőrzése

  • Munkautasításon felül észlelt hibák azonnali jelentése a műhelyvezető felé

  • Felügyeletére bízott berendezések, eszközök, járművek műszaki és esztétikai állapotának kiemelt kezelése

  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi előírások betartása

  • Járművek, javító műhely, szerszámok tisztántartása

Elvárások:

  • Autószerelői szakmunkás, vagy technikusi végzettség

  • Legalább 4-5 év szakmai tapasztalat

  • Gépjármű diagnosztikában való jártasság

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

  • Felelősségtudat

  • Tanulási hajlandóság, fejlődési képesség

Előnyt jelent:

  • Szakirányú technikusi végzettség

  • Gépjármű diagnosztikai rendszerek ismerete, diagnosztikai eszközök kezelése

  • Gépjármű diagnosztikai végzettség

  • Jármű klímatöltési, karbantartási jártasság és végzettség

  • Jármű gumiabroncs szerelési jártasság és végzettség

  • C és vagy C+E jogosítvány

  • Nehézgépkezelői szakképesítés

  • GKI igazolvány

Amit ajánlunk:

  • Tervezhető munkaidő (Hétfőtől - Péntekig, 7:00 – 15:20)

  • Széleskörű béren kívüli juttatások: 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Kunigunda útja 47.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.