Az ELMŰ Hálózati Kft. Alállomás létesítési osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Alállomás tervezési csoportvezető

Hivatkozási szám: 2018/2285

Feladatok:

  • A tervezési munkák műszaki és pénzügyi tervezése, szervezése, szakmai irányítása, koordinációja, rendszeres ellenőrzése, a személyi és tárgyi feltételek biztosítása.

  • Szakmai mentorálás, a szervezeten belüli egyéni szakmai fejlődés lehetőségeinek kidolgozása.

  • Közreműködés az általános- és a projekt specifikus tervezési folyamatok, valamint a belső minőségirányítási rendszer kialakításában, működtetésében.

  • Műszaki kivitelezési tervek, és a szükséges engedélyezési tervek készítése az alállomási primer, és szekunder rendszerekhez köthetően.

  • Kivitelezési és szerelési technológiák kidolgozása, gyakorlati alkalmazásának ellenőrzése.

  • Hatósági- és közműegyeztetések irányítása, felügyelete, szükség szerinti végrehajtása.

  • Helyszíni bejárások szervezése, lebonyolítása, dokumentálása.

  • Kapcsolattartás a Megrendelővel, a tervezéssel érintett külső szervezetekkel, hatóságokkal, valamint a cégcsoport belső szervezeti egységeivel.

  • Kivitelezővel történő egyeztetés, szükség esetén tervezői művezetés.

  • Részvétel szakmai fórumokon, egyeztetéseken, oktatásokon, terv zsűriken.

  • Műszaki dokumentációk kezelése, karbantartása a vonatkozó szabályzatokban meghatározott módon és mértékben.

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség,

  • 5 - 10 éves releváns, alállomás tervezésben szerzett szakmai tapasztalat,

  • tervezői jogosultság

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OmegaCad, AutoCad ismerete,

  • Angol középfokú nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, Kunigunda útja