Az ELMŰ Nyrt . Logisztikai osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Logisztikai munkatárs

Hivatkozási szám: 2018/2281

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel (vevő, igénylő, beszállító, társterületek)

  • Beszerzési megrendelések (keretszerződésből történő lehívások), vevői rendelések, kiszállítások, áttárolások SAP-ban történő rögzítése

  • Készletoptimalizáció

  • Javaslatok készítése az elfekvő készletek minimalizálására, készletselejtezésben történő részvétel

  • Kisebb jelentőségű, értékű és bonyolultságú tömeganyagok kezelése (C)

  • Anyagok diszponálása az igénylők között

  • Beszállítókkal, DSO illetékes szervezeti egységeivel, társszervezetekkel való megbeszélések lefolytatása támogatással

  • Havi elemzések készítése a saját anyag-, és vevőkörre vonatkozóan

  • Leltározásban történő részvétel

  • Szakterület támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség, vagy gazdasági/műszaki végzettség, és felsőfokú logisztikai képesítés

  • 2-3 év logisztika területen szerzett tapasztalat

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP MM/WM ismerete

  • Logisztikai alapfogalmak ismerete

  • Logisztikai KPI rendszer ismerete

  • Ügyfélközpontúság

  • Határozottság

  • Saját munka szervezése, priorizálás

  • Rendszerszemlélet

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, Váci út

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.