Az ELMŰ Nyrt. Infrastruktúra Szolgáltató Igazgatóság Logisztikai osztálya

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Hivatkozási szám: 2018/2279

Feladatok:

  • Raktárba beszállított anyagok mennyiségi, minőségi átvétele, a kikönyvelt anyagok kitárolása, komissiózása, ellenőrzése, csomagolása be- és kitároló listák alapján

  • Anyagmozgásokról esetenként könyveléseket végez a vállalatirányítási rendszerben

  • Felel a rábízott tárolóhelyek rendjének kialakításáért, fenntartásáért, tisztaságáért

  • Csoportos leltárfelelősséggel tartozik a raktári anyagkészletekért

  • Leltározás, negyedéves rovancsolás lebonyolítása

  • Nem raktárkészletre érkező eszközök átvétele, nyilvántartásba vétele és elosztása

  • Raktári készenlét tartása

  • Raktári gépek, eszközök előírás szerinti üzemeltetése, tisztántartása, karbantartási igény időbeni jelzése, meghibásodások, sérülések azonnali jelzése

  • Szakterület támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség

  • Legalább 1 év logisztikai, lehetőleg raktározási területen szerzett tapasztalat

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Ügyfélközpontúság

  • Minőségtudatosság, elkötelezettség a minőség iránt

  • Felelősségtudat

Előnyt jelent:

  • SAP MM/WM ismerete

  • Jogosítvány, könnyűgépkezelői jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Fix munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, III., Kunigunda útja 47.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.