Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior villamos tervező és projektvezető

Hivatkozási szám: 2018/2276

Feladatok:

  • A hozzá tartozó projektek felügyeletét komplex módon ellátja, betartatja és betartja a termékvonalhoz tartozó előírásokat és stratégiai irányvonalakat

  • A hatáskörébe tartozó projektek megvalósításához szükséges szakhatósági és hatósági egyeztetéseket rögzíti, megszervezi, lebonyolítja és dokumentálja

  • A projekt megvalósulásának esetleges kockázatairól kockázati jelentést készít, és javaslatot tesz a projektkockázatok csökkentésére

  • Az ügyfélszerződésben vállalt határidőket betartja/betartatja, a beruházás megvalósítása folyamán kezeli a felmerülő akadályokat

  • A projektek megvalósítására éves, havi, és heti projekttervet készít

  • A projekt munkák végrehajtása közben bekövetkező ütemezés, műszaki tartalom és költség-változásokat a vonatkozó előírások betartásával kezeli, javaslatokat fogalmaz meg az optimális változáskezelési intézkedésekre

  • Minden projekt esetén a tervfeladatot helyszíni bejárással ellenőrzi, minősíti, értékeli, szükség esetén pontosítást kezdeményez terv, végrehajtás vagy költség oldalról

  • A minősített vállalkozók (tervezők és kivitelezők) által végzett munkákat, ellenőrzi/ellenőrizteti. A vonatkozó előírások betartásáról gondoskodik, a teljesítést ellenőrzi és igazolja

  • A projektekről azok lezárultával komplex projektértékelést készít, ide értve az alvállalkozók értékelését is

  • A vonatkozó előírások alapján meghatározott Teljes körűen elkészíti a napelem és egyéb rendszerek műszaki terveit, villamos paraméterek számítását

  • A tervezési és kivitelezési munkákhoz szükséges geodéziai, forgalomtechnikai és építészeti szolgáltatásokat az érvényben lévő keretszerződések és szabályok mentén lebonyolítja

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, épületgépész, villamosmérnök)

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

  • Tervezői jogosultság (MMK)

  • Projektvezetői gyakorlat műszaki területen (referenciák bemutatásával)

  • Minimum 6 éves műszaki kivitelezési, tervezési, üzemeltetési feladatokkal kapcsolatos gyakorlat

  • B kategóriás jogosítvány

  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, AutoCad, CIC, EEGIS ismerete

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapesti székhellyel országos munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.