Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szenior ügyfél- és termékmenedzser

Hivatkozási szám: 2018/2274

Feladatok:

  • Tervezett ügyfélállományt állít össze a potenciális ügyfélkörből

  • Tartja a kapcsolatot a kezelésében lévő, valamint potenciális üzleti ügyfelek vezetői körével, a társaságcsoporti szakterületekkel

  • A műszaki terület ajánlatadását segíti, minden szükséges kapcsolat és információ megszerzésével

  • Feladata a műszaki szolgáltatásokat és energiahatékonysági beruházásokat potenciálisan vásárló ügyfélkör megtartása, aktív keresés, key account ügyfelek akvirálása és reakvirálása a nagyvállalatok körében

  • Dedikált értékesítői termékgazdája a hozzárendelt műszaki szolgáltatásoknak, aktívan részt vesz a Sales területre történő bevezetésében

  • Támogatja, mentorálja a termékhez kapcsolódó értékesítési folyamatot

  • Javító, módosító intézkedéseket hoz, javaslatokat készít, igazodva a piaci igényekhez, változásokhoz

  • Felelős az ügyféligényekkel való foglalkozásért, ideértve a lehetséges panaszok, reklamációk kezeléséért, illetve jelzéséért a termékben illetékes kollega felé

  • Monitorozza és riportálja a hozzá tartozó termékértékesítési mutatóit, a vezetői elvárásoknak, iránymutatásoknak megfelelően

  • Monitorozza és nyilvántartja saját tevékenységét, mely nyilvántartás alapján az egyes termékekre/projektekre fordított idő kalkulálható

  • Feladata az információ gyűjtése, konkurencia és piac monitorozása, valamint ezen információk naprakészen tartása, és rögzítése

  • Visszajelzést ad a termékek/szolgáltatások javítása érdekében, javaslatot dolgoz ki az ügyféligénynek való megfelelés érdekében, inputot szolgáltatva a termékfejlesztés számára

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség

  • Legalább 5-6 év értékesítési tapasztalat

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Kötetlen munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapesti székhellyel országos munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.