Az ELMŰ Nyrt. Digitális Kompetencia Központ szakterülete

pályázatot hirdet az alábbi munkakörbe:

Online fejlesztési munkatárs

Hivatkozási szám: 2018/2271

Feladatok:

  • Mobilalkalmazások fejlesztésének menedzselése, fejlesztési igények felmérése, specifikációk írása, fejlesztés menedzselése, tesztelés

  • Google eszközök ismerete (GWMT, Analytics, tag manager), napi szintű menedzselése

  • Weboldalak, e-service alkalmazások, egyéb digitális platformok létrehozásának operatív szakmai feladatai, projektmenedzsmentje, specifikációk készítése

  • Webes rendszerek napi szintű kezelése, karbantartása (corporate website CMS, vállalati ügyfélportál, online automatizált ügyfélfolyamatok, alkalmazások, email küldő rendszerek, hibajegy-kezelő rendszerek, microsite-ok)

  • Internet alapú alkalmazások folyamatos fejlesztése (új funkciók, új tartalmak és új alkalmazások fejlesztése, illetve meglévő funkciók, szerkezet, alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása)

  • Projektek előkészítése, koordinációja (költségtervezés, erőforrás tervezés, időterv készítés)

  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztési projektek érintettjeivel (előkészítés, projektindítás, meetingek, konzultációk, oktatás, tesztelés, átadás-átvétel, projektzárás)

  • Határidők, költségkeretek betartása, Projektdokumentáció készítés

  • Nemzetközi projektekben való képviselet

  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Minimum 2 éves tapasztalat webes, vagy mobilos projektek menedzselésében

  • 2-3 éves tapasztalat online ügyfélszolgálat, ill. webes tartalomkezelő rendszerek (CMS) területén

  • Jártasság UX/UI területén

  • Webes fejlesztési és egyéb rendszerekkel automatizált ügyfélkezelési folyamatok és az ehhez kapcsolódó technológiák ismerete

  • Naprakész ismeretek a digitális trendekkel kapcsolatban

Előnyt jelent:

  • UX/UI kompetencia

  • Technológiai ismeretek (Sitecore, PHP, vagy mobil alkalmazások)

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.