Csatlakozz az enHome csapatához.

Egyéni vagy társas vállalkozások jelentkezését várjuk az alábbi feladatra:

Műszaki értékesítő partner

Hivatkozási szám: 2018/2270

Mit érdemes tudnod az enHome-ról?

  • Felelős szerepet vállalva a környezettudatos energiatermelés hazai népszerűsítésében 2014 óta kínálunk napelemes megoldásokat az ország teljes területén

  • Elsődleges célunk, hogy a megújuló energiaforrásokon alapuló technológiákat minél szélesebb körben elérhetővé tegyük

  • Tevékenységünk során nagy hangsúlyt fektetünk az innovatív technológiákra, folyamatosan nyomon követjük a fogyasztói igények és a piac változásait

Mik lesznek a főbb feladataid?

  • Napelemes rendszerek értékesítése

  • Energiahatékonyságot növelő beruházások értékesítése

  • Pályázat támogató szolgáltatások közvetítése

  • Új ügyfelek felkutatása

  • Ügyféllátogatás és személyes kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel

  • Helyszíni felmérések készítése az ajánlatok előkészítése érdekében

Te vagy az ideális értékesítőnk, ha:

  • Egyéni vagy társas vállalkozóként dolgozol

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Erős értékesítői véna, minimum 2 év értékesítői tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Megújuló, innovatív technológiák iránti érdeklődés

  • Önálló munkavégzés, sikerorientált személyiség

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség

Miért minket válassz?

  • Elméleti és gyakorlati képzést biztosítunk

  • Projektkoordinátorok, és háttértámogató munkatársak segítik a munkádat

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, piaci ismeret bővítése

  • Részvételi lehetőség a termékfejlesztés folyamatában

  • Teljesítmény alapú jövedelem, sikerdíjas elszámolás

  • Kötetlen munkavégzés

Hol fogsz dolgozni?

Országosan

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz regisztráljweboldalunkon: parter.enhome.hu

Ha többet szeretnél megtudni tevékenységünkről, látogass el awww.enhome.huweboldalra.