Az ELMŰ Nyrt. Jogi szakterülete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Jogász

Hivatkozási szám: 2018/2255

Feladatok:

  • Szerződésekből eredő és szerződésen kívüli jogvitás ügyekben peren kívüli, illetve peres eljárásban való közreműködés

  • Jogi képviselet ellátása bíróságok, hatóságok előtt

  • Periratok és más peres eljárással kapcsolatos iratok elkészítése

  • Adatvédelmi panaszok kivizsgálása

  • Adatvédelmi peres és nem peres eljárások képviselete

  • Adatvédelmi és egyéb jogi tanácsadás, oktatás a szervezeti egységek számára

  • Szabályzatok jogi véleményezésében való közreműködés

  • Szerződések szükség szerinti szakmai előkészítése, szakvéleményezése, ellenjegyzése

  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű használata

Elvárások:

  • Felsőfokú jogi végzettség

  • Minimum 4 éves jogi területen szerzett tapasztalat

  • Legalább 1 éves adatvédelmi területen szerzett tapasztalat

  • Angol szakmai nyelv tárgyalási szintű ismerete

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • Rendszer- és folyamatszemlélet, strukturált gondolkodás

  • Kiváló kapcsolatteremtő és konfliktuskezelési képesség

Előnyt jelent:

  • Német szakmai nyelv tárgyalási szintű ismerete

  • Energetikai szektorban szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu). Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.