Az ELMŰ Hálózati Kft. Szakszolgálatok osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Villamos alállomás karbantartó

Hivatkozási szám: 2018/2252

Feladatok:

  • Az ELMŰ Hálózati Kft elosztóhálózati kapcsolóállomásaiban és főelosztóhálózati alállomásaiban üzemelő primer kapcsoló berendezések, transzformátorok rendszeres karbantartási és javítási feladatainak végzése munkavezető irányítása alatt

  • Esetenként idegen tulajdonú berendezések karbantartása, javítása

  • Telephelyen kívüli munkavégzés

  • Munkaidőn túli lakáskészenlét adása

  • Társaságcsoport gépjárműveinek vezetése

  • A területen üzemelő primer berendezések karbantartási és javítási feladatainak elsajátítása

  • Szakmai oktatásokon, továbbképzéseken való részvétel.

  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi előírások betartatása, betartása.

  • A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Elvárások:

  • középfokú villamos végzettség (min. villanyszerelő szakképzettség)

  • 2 év villamos területi tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • Önálló és csoportos munkavégzés

  • MS Office és Outlook levelező felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

    Munkavégzés helye: Budapesti telephelyről teljes ELMŰ szolgáltatási területe