Az ELMŰ Nyrt. Infrastruktúra szolgáltatás igazgatóságának Ingatlankezelési osztálya

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Ingatlankezelési műszaki projektmenedzser

Hivatkozási szám: 2018/2243

Feladatok:

  • Vagyonvédelmi és biztonságtechnikai rendszerek működtetése, üzemeltetése, fejlesztési javaslatok kidolgozása, az alkalmazott intézkedések nyomon követése

  • Szakterületi beruházások tervezése, szervezése, ütemezése

  • A szakterülethez kapcsolódó projektek irányítása, tervezési és kivitelezési fázisban való aktív részvétel, műszaki dokumentációk előkészítése és ellenőrzése, részvétel a pályázatok előkészítésében, műszaki ellenőri feladatok ellátása

  • Projekt munkák FLUENTA rendszerben történő pályáztatása

  • Alvállalkozók, Beszállítók pályáztatása, alvállalkozói és beszállítói kör tervezése

  • Épületek állapotának folyamatos nyomon követése, állapot megóvó intézkedések, javaslatok tervezése

  • Karbantartási és fenntartási feladatok meghatározása, tervezése, szervezése, ütemezése

  • Korszerűsítési és gazdaságossági elemzések az energiatakarékossági szempontok mentén, javaslatok kidolgozása a megújuló energia alkalmazására

  • Az ingatlanüzemeltetési feladatok tervezésének támogatása, a területadatok, berendezések, eszközök nyilvántartása, változások nyomon követése az FM szoftveren keresztül

  • Közreműködés a szakterületen lévő KPI-ok képzésében

  • A szakterületéhez tartozó hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

  • A szakterületéhez kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, előírások naprakész ismerete és alkalmazása

  • Adatszolgáltatás a tagvállalatok és az egyes szakterületek részére

  • Hatóságokkal, önkormányzatokkal, szakhatóságokkal való kapcsolattartás és adatszolgáltatás

  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Legalább 4-5 év munkakörben szerzett tapasztalat

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

  • AutoCAD, ArchiCAD programok felhasználó szintű ismerete

  • Angol nyelv középfok szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Műszaki ellenőri jogosultság

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.