Az ELMŰ Hálózati Kft Méréstechnikai és mérőellenőrzési osztálya

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Mérőellenőrzési technikus

Hivatkozási szám: 2018/2237

Feladatok:

  • A szakterületet érintő jogszabályok, belső szabályzatok folyamatos nyomon követése, alkalmazása

  • Fogyasztói panaszok, reklamációk kivizsgálása, felhasználói levelek megválaszolása

  • Adatgyűjtés és adatszolgáltatás végzése

  • A felhasználókkal való egyeztető tárgyalásokat végzése munkairányítójának megbízása alapján

  • Ténymegállapító jegyzőkönyvek feldolgozása, ármegállapítások készítése

  • Fizetési megállapodások megkötése, számla, vagy kötbérértesítő készítése

  • Mobil (helyszíni) panaszkezelés, reklamációk kivizsgálása a helyszínen is

  • Felvett ténymegállapító jegyzőkönyvek SAP-LOÁR WorkFlow indítása

  • SAP-LOÁR tesztelések elvégzése, egyszerű WorkFlow hibák kezelése elhárítása

  • A szakterületére vonatkozó informatikai fejlesztések előkészítésében aktív részvétel

  • Kapcsolattartás, együttműködés más szervezeti egységekkel, külső partnerekkel

  • Szakterületéhez kapcsolódó tevékenységek kapcsán munkatársak szakmai támogatása, szakmai egyeztetésekben való aktív részvétel

  • A tevékenységhez kapcsolódóan szakmai egyeztetéseken, munkacsoportokban, projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzetség: villamosenergia-ipari technikusi

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Ügyfélközpontúság

Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, Váci út

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, regisztráljon weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatát állásajánlatunkra.