Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. Hálózati szolgáltatások igazgatósága

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Műszaki ajánlatkészítő munkatárs

Hivatkozási szám: 2018/2232

Feladatok:

  • Folyamatosan követi az új, alvállalkozók által használt technológiákat, hogy az ismeretek felhasználásával segítse az ajánlatadást

  • Árkalkulációt készít, komplex és egyszerűbb termékek/szolgáltatások esetében, ismerve a felhasznált termékeket és technológiákat

  • Bekéri és értékeli és a szükséges tervezői és kivitelezői alvállalkozói ajánlatokat, valamint javaslatot készít ennek alapján

  • Gondoskodik az ajánlatok és szerződések előkészítéséhez a területét érintő információk határidőre történő szolgáltatásáról.

  • Elkészíti a standard ajánlatokat, szerződéseket, illetve elvégzi komplex ajánlatok előkészítését,

  • Teljes körűen összegyűjti/feltérképezi a háttérinformációkat a projektmenedzser számára

  • Tervezési/kivitelezési/szállítási ütemezést készít

  • Szükség esetén már az ajánlatadás fázisa előtt is szükséges felmérést/helyszíni bejárást végez, és részt vesz a műszaki átadás-átvételi eljárásokon, üzembehelyezésen és aktiválási folyamatokban

  • A projektekkel, termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos elszámolásokhoz a munkakörét érintően adatok szolgáltatása, kimutatások készítése

  • Közreműködés az ügyfél reklamációk, garanciális ügyek műszaki kezelésében

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki /villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség

  • Minimum 3 éves műszaki kivitelezési, tervezési, üzemeltetési feladatokkal kapcsolatos gyakorlat

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapest