Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. Hálózati szolgáltatások igazgatósága

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kivitelezési koordinátor

Hivatkozási szám: 2018/2229

Feladatok:

  • A helyszíni munkák során a szerelők, alvállalkozók és a megrendelő által közreműködők koordinálása a projektcél vagy részfeladat megvalósulása érdekében

  • Tervjóváhagyás, tervvéleményezés;

  • Organizációs bejárásokon, illetve átadás-átvételi eljárásokon való részvétel;

  • Saját munkacsoportok és idegen kivitelezők tevékenységének rendszeres biztonságtechnikai ellenőrzése;

  • A területén munkát végzők ellenőrzése;

  • Kapcsolattartás a területén lévő önkormányzatokkal, amennyiben a munkavégzés ilyen típusú engedélyt igényel

  • A kivitelezés energiaigények kielégítéséhez szükséges műszaki feltételek meghatározása;

  • Részvétel a szerelők heti eligazításán;

  • A munkavégzés tárgyi feltételeinek biztosítása;

  • Műszaki dokumentációs rendszer kezelése, nyilvántartások napra készen tartása;

  • Kapcsolási és feszültségmentesítési terv készítése a projektfeladatok ismeretében

Elvárások:

  • Erősáramú technikusi végzettség és 8-10 év villamoshálózat üzemletetésében szerzett tapasztalat vagy felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség

  • 2-3 év villamoshálózat üzemletetésében szerzett tapasztalat;

  • MS Office felhasználói szintű ismerete;

  • B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Budapesti székhellyel, országos munkavégzés

Hogyan tudsz jelentkezni?

www.energiakarrier.hu