Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. Hálózati szolgáltatások igazgatósága

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi és műszaki projektmenedzser

Hivatkozási szám: 2018/2227

Feladatok:

  • Meglévő B2B termékek, szolgáltatások műszaki, gazdasági kezelése

  • Részt vesz az új termékek, szolgáltatások kidolgozásában, értékesítésre való előkészítésében

  • Az értékesítési ajánlatadási folyamat műszaki-szakmai támogatása projektmenedzsment szempontból

  • Megbízás esetén a termék/szolgáltatás kivitelezés koordinálása, az ezzel kapcsolatos projektfeladatok elvégzése, utógondozás és karbantartás biztosítása alapvetően belső és külső alvállalkozók igénybevételével

  • Árkalkuláció készítése

  • Szükség esetén már az ajánlatadás fázisa előtt is szükséges felmérést/helyszíni bejárást végez

  • Beszállítói partnerek versenyeztetésében való közreműködés, azok kezelése, értékelések, minősítések elvégzése

  • Gondoskodik a műszaki átadás-átvételi eljárás, az üzembe helyezési és aktiválási eljárás szabályszerű lefolytatásáról, ennek érdekében – szükség szerint – az eljárásokon részt vesz.

  • A projektekkel, termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos gazdasági elszámolások elvégzése, ellenőrzése

  • A tevékenységével kapcsolatosan keletkező bizonylatok belső és számviteli rend szerinti kezelése.

  • A területét érintő folyamatok monitorozása és javító, fejlesztő javaslatok készítése és előterjesztése.

  • Ügyfél reklamációk, garanciális ügyek kezelése

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú (gépész, épületgépész, villamosmérnök) vagy gazdasági végzettség

  • Minimum 3-5 éves műszaki kivitelezési, tervezési, üzemeltetési feladatokkal kapcsolatos gyakorlat

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Budapesti székhellyel, országos munkavégzés

Hogyan tudsz jelentkezni?

www.energiakarrier.hu