Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. Hálózati szolgáltatások igazgatósága

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Ügyfélhálózati szerelés vezető

Hivatkozási szám: 2018/2222

Feladatok:

  • Energetikához kapcsolódó meglévő termékek, szolgáltatások műszaki kezelésében való részvétel

  • Részt vesz a területét érintő műszaki átadás-átvételi eljárásokon, az üzembe helyezési és aktiválási eljárásokon

  • Szerződött partnereink közép- és kisfeszültségű elosztóhálózatainak üzemzavar elhárítása

  • Speciális közép,- és kisfeszültségű (pl. idősoros) méréstechnikai feladatok ellátása

  • Méréstechnikai feladatok végrehajtása

  • Komplex diagnosztikai mérési feladatok, állapotfelmérés és bejárási munkák végrehajtása

  • Napi ütemterv szerinti feladatok szervezése, irányítása és végrehajtása;

  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása;

  • Szerelők munkavégzésének koordinációja, időbeosztásuk elkészítése, egyeztetése a projekt menedzserekkel, státusz meetingeken történő részvétel

  • Munkavégzés során fellépő problémák kezelése, jelzés a megfelelő vezetői szint felé

  • Közreműködés az ügyfél reklamációk, garanciális ügyek műszaki kezelésében,

  • Készenlét tartása

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség vagy műszaki középfokú végzettség vagy villamosipari technikusi végzettség;

  • 5-7 éves szakmai tapasztalat,

  • KIF/KÖF FAM jogosultság és FAM munkában szerzett gyakorlat

  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni? Budapesti székhellyel, országos munkavégzés