Az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft. Hálózati szolgáltatások igazgatósága

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Ügyfélhálózati KIF szerelő

Hivatkozási szám: 2018/2221

Feladatok:

  • Energetikához kapcsolódó meglévő termékek, szolgáltatások műszaki kezelésében való részvétel

  • Szerződött partnereink kisfeszültségű elosztóhálózatainak üzemzavar elhárítása

  • Speciális kisfeszültségű (pl. idősoros) méréstechnikai feladatok ellátása

  • Partnereink telephelyein összetett hálózatüzemeltetési, –karbantartás és –építési feladatok végrehajtása nagy komplexitású technológiákat, berendezéseket használva

  • Elektromos töltőoszlopok, napelemes rendszerek, házfelügyeleti rendszerek, bel-és kültéri világítási rendszerek és egyéb kisfeszültségű berendezések üzemeltetése, szerelése, karbantartása, kivitelezése

  • Komplex diagnosztikai mérési feladatok, állapotfelmérés és bejárási munkák végrehajtása

  • Folyamatos szakmai támogatás nyújtása a kevésé tapasztalt kollegák számára

  • Havária és rendkívüli események bekövetkezése esetén a szükséges beavatkozások elvégzése, a komolyabb károk megelőzésének érdekében;

  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása;

  • Készenlét tartása

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség vagy műszaki középfokú végzettség vagy villamosipari technikusi végzettség;

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat

  • KIF FAM jogosultság és FAM munkában szerzett gyakorlat

  • B kategóriás jogosítvány

Hol fogsz dolgozni? Budapesti székhellyel, országos munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

      • Stabil nagyvállalati háttér