Az ELMŰ Hálózati Kft. Alállomás létesítési osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Alállomás szerelő

Hivatkozási szám: 2018/2220

Feladatok:

  • Nagy-, közép- és kisfeszültségű hálózat, építési és hibakeresési feladatainak végrehajtása munkautasítások alapján

  • Kiviteli tervek értelmezése, rajzolvasás, változások vezetése

  • Állomás létesítés és rekonstrukció során szükséges kiegészítő rendszerek / elemek építése, bontása

  • Összetett karbantartási, és építési feladatok végrehajtása komplex technológiákat, berendezéseket használva, munkautasítások alapján

  • Komplex diagnosztikai és méréstechnikai feladatok végrehajtása munkautasítás alapján

  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás vagy műszaki középfokú végzettség vagy villamos ipari technikus végzettség

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat

  • Esetenkénti belföldi kiküldetés vállalása

Előny:

  • Középfeszültségű kábelszerelői bizonyítvány

  • Alállomás építésben szerzett több éves gyakorlat

  • Alállomás kezelői végzettség

  • SF6 gázkezelői bizonyítvány

  • Emelőgép kezelői jogosítvány

  • Gépjárművezetői-engedély (C kat.)

Amit ajánlunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, Kunigunda útról teljes ELMŰ szolgáltatási területe