Csatlakozz az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft.

Contact Center osztályához az alábbi munkakörben:

Ügyviteli munkatárs

Hivatkozási szám: 2018/2205

Mit érdemes tudnod Ügyfélszolgálatunkról?

  • Célunk több mint 2 millió ügyfelünk kiváló kiszolgálása személyes, írásos, telefonos és online ügyfélszolgálati csatornáinkon, amiért több mint 500-an dolgozunk együtt

  • Az ügyfelek szokásos igényein túl műszaki ügyekkel, szerződéskötéssel, számlázással, követeléskezeléssel is foglalkozunk

  • Célunk a digitális eszköztárunk bővítése, papírmentes működés kialakítása

  • Mik lesznek a főbb feladataid?

  • A beérkező megkeresések szelektálása,szkennelése, nyilvántartásba vétele, iktatása a feldolgozást végző szervezeti egység részére

  • A tárolandó iratok vonalkóddal történő ellátása, előkészítése irattárazásra

  • Beérkező írásos megkeresések nyilvántartásba vétele

  • Írásos megkeresések tárgy szerint történő beiktatása

  • A választ nem igénylő levelek kiiktatása iktatóprogram segítségével

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum szakmunkás vagy középfokú végzettség (gimnáziumi, vagy szakközépiskolai érettségi)

  • Min. 1 év irattárosi tevékenységben szerzett tapasztalat

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Jó írásbeli kommunikációs készség

  • Ügyfélorientált, udvarias magatartás

  • Precizitás, megbízhatóság, rugalmasság

    Miért minket válassz?

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, áramdíj kedvezménnyel, és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki

  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk

  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra

  • Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz

  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk

  • Az innogy csapat tagjaként nemzetközi szintű képzésekre és networkingre is biztosítunk lehetőséget

Hol fogsz dolgozni?

Budapest és Pest megye

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon (www.energiakarrier.hu).

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.