Csatlakozz az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. -hez az alábbi munkakörben:

Személyes ügyfélszolgálat koordinátor (Supervisor) - Budapest

Hivatkozási szám: 2018/2126

Mit érdemes tudnod Ügyfélszolgálatunkról?

  • Célunk több mint 2 millió ügyfelünk kiváló kiszolgálása személyes, írásos, telefonos és online ügyfélszolgálati csatornáinkon, amiért több mint 500-an dolgozunk együtt

  • Az ügyfelek szokásos igényein túl műszaki ügyekkel, szerződéskötéssel, számlázással, követeléskezeléssel is foglalkozunk

  • Célunk a digitális eszköztárunk bővítése, papírmentes működés kialakítása

Mik lesznek a főbb feladataid?

  • A hozzád tartozó személyes ügyfélszolgálati irodák rendszeres látogatása, a munkavégzéshez szükséges eszközök és az egységes arculati elemek meglétének biztosítása

  • Csapatod napi, heti működésének tervezése, szervezése, koordinációja

  • Munkafolyamatok optimalizálása

  • A csoport napi, heti teljesítményének monitorozása, csapattagok munkájának ellenőrzése

  • Teljesítménymutatók (KPI) és célok meghatározása, nyomon követése, betartatása, szükség esetén új mérőszámok kialakítása

  • Rendszeres, havi szintű teljesítményértékelés elkészítése (mennyiségi, minőségi szempontok alapján) a csoport munkatársai részére

  • Teljesítmény-értékelő beszélgetések lebonyolítása

  • Társszakterületekkel való kapcsolattartás, hatékony együttműködés

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség és 4 - 5 éves munkatapasztalat, vagy felsőfokú végzettség és 2 - 3 éves gyakorlat

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői gyakorlat

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek

  • Ügyfélorientált magatartás, jó szervező és problémamegoldó készség

  • Folyamat és rendszerszemlélet

    Előnyt jelent:

  • SAP/ISU és kapcsolódó rendszerek szenior felhasználó szintű ismerete

    Miért minket válassz?

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki

  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk

  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra

  • Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz

  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk

  • Az innogy csapat tagjaként nemzetközi szintű képzésekre és networkingre is biztosítunk lehetőséget

Hol fogsz dolgozni? Pest megye területe, Budapest bázissal