Az ELMŰ Hálózati Kft. Szakszolgálatok osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Elektrikus - Vác

Hivatkozási szám: 2017/1765

Feladatok:

  • Az ELMŰ Hálózati Kft. tulajdonában lévő összes Nagyfeszültségű/Középfeszültségű és Középfeszültségű/Középfeszültségű alállomások kezelése

  • Kapcsolótéri utasítás szerint a szükséges kapcsolási sorrendek megírása, a sorrend ellenőrzése, ellenőriztetése és a kapcsolási feladat végrehajtása

  • Kapcsolótéri, szabadtéri berendezések rendszeres szemrevételezéses, ellenőrzése, mérő és regisztráló műszerek, távműködtető, szabályozó és védelmi berendezések, automatikák működésének figyelemmel kísérése, üzemzavar megelőzés, illetve elhárítás érdekében beavatkozás

  • Alállomási berendezések meghibásodásánál, önállóan végzett hiba behatárolásának elvégzése és szükség szerint javítása

  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

  • Alállomások egyen- és váltakozó áramú segédüzemének üzemirányítása, hibakeresése és javítása

Elvárások:

  • Középfokú (erősáramú) szakirányú végzettség

  • 8 órás munkarend ellátása, lakáskészenlét tartása

  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • PAV I. pályaalkalmassági vizsga

  • Áramszolgáltatói gyakorlat

  • Villamos alállomás kezelői képesítés megléte (OKJ - Villamos Műkezelő)

    Amit ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás

  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Vác