Fontos számodra, hogy kiszámítható munkafeltételek mellett,

napi 8 órában dolgozhass és a hétvégéd szabad legyen?

Akkor nálunk megtalálod a helyed!

Az ELMŰ Nyrt. Ingatlankezelési osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Szakács

Hivatkozási szám: 2017/1661

Mik lesznek a feladataid?

  • Megfelelő minőségű, változatos ételek elkészítése (400-600 főre) a korszerű táplálkozási szokások figyelembe vételével

  • Húsok előkészítése (csontozás, szeletelés, klopfolás, pácolás) és sütése

  • Éttermek komplex működésének elősegítése

  • Vendégekkel való kommunikáció, észrevételeik továbbítása a vezető felé

  • Munkavédelmi, higiéniai, HACCP szabályok ismerete és alkalmazása

  • Konyhai munkaszervezés, saját munkaterület tisztántartása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakács végzettség

  • Terhelhetőség, jó kommunikációs képesség

  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Hentes / konyha mészáros végzettség, vagy tapasztalat

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Miért minket válassz?

  • Fix munkaidő (hétfő-péntek, 6:00 – 14:20)

  • Stabil nagyvállalati háttér, kiszámítható munkafeltételek

  • Széleskörű béren kívüli juttatások, 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, magán-nyugdíjpénztári hozzájárulás, áramdíj kedvezmény

Hol fogsz dolgozni? Budapest

Hogyan tudsz jelentkezni? Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk küldd el önéletrajzodat a toborzas@elmu.hu e-mail címre.